Usalduse viljad

32.00 

Tootekood: MK-06274 Kategooria:

Vaateid Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Misjonikeskuse ja partnerite koostööle läbi aastate.

Eesti luterliku kiriku misjonikeskuses tegutseme üheskoos paljude partnerite ja vabatahtlikega juba varsti veerand sajandit. Selle ajaga jõuab sündida palju! Soovime Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäevaks avaldada rohkem kui 100 autori lood sellest, kuidas meie kirik sai okupatsiooniaja järel hakata taas vabalt tegutsema. Lugudest selgub, kuidas sõbrad Soomest jt vabadest ühiskondadest meile appi tulid, kuidas õpiti lootusrikast ellusuhtumist ja uusi töövõtteid, oma võimete ja annete avastamist ning rakendamist, ligimese austamist ja Jumala usaldamist. Loodame nende siiraste tõsilugudega äratada uut lootust ja usku tänastes lugejateski.

Rikkalike fotodega illustreeritud suureformaadilisse kogumikku kirjutajatest pooled on Eestist ja pooled Soomest, Norrast, Venemaalt, Saksamaalt, USAst. Autorite seas on piiskoppe, õppejõude, arste, muusikuid, koguduste vaimulikke, misjonijuhte, Eestis töötavaid välismisjonäre, meilt välja läkitatud misjonäre, misjonikeskuse töötajaid, noori ja eakamaid koguduste liikmeid.

Pealkiri “Usalduse viljad” osutab Jumala usaldamise kõrval imelisele usalduse tekkele ka täiesti võõraste inimeste vahel, kellest said head kaastöölised ja sõbrad, nii et koos sai korda saata palju väärtuslikku. – Autorid