Teenäitaja.Raamat kristlikust juhtimisest

15.00 

Tootekood: KR-76418 Kategooria:

«Teenäitaja. Raamat kristlikust juhtimisest» on möödapääsmatu abivahend kõigile kristlikele juhtidele, kes omavad mingisugustki vaimulikku mõju oma keskkonnas, olgu või pisimaski pühapäevakooli klassis, pastoritest, kirikuõpetajatest ja preestritest rääkimata. Raamatus küsitakse, kas Kirik on oma vaimuliku juhi rolli tänapäeva ühiskonnas minetanud. Mida tähendab olla kristlik juht meie muutuvas maailmas? Kuidas juhtida ennast ja teisi Jumala kosutavate allikateni? Mida tähendab Jumala kutse? On see vaid üksikutele valitutele?

Rootsis 1990. aastal ilmunud menuraamat on hämmastavalt päevakajaline ka meie ühiskonnas täna. Väljakutsed on põhiosas jäänud samaks, kuigi meie ümber on tunduvalt rohkem tehnoloogilisi vidinaid ning Euroopa majandusühendusest on saanud Euroopa Liit. Tegemist on ühe innuka juhi pihtimusega, kuidas tema pühendumus kristlikule tööle oli hävitamas nii teda ennast kui ta abielu. Teoloogiliselt rikas tekst on edasi antud põhjamaise huumori võtmes, mis on küll terav ja ehe, kuid mitte kunagi pahatahtlik.

Raamat annab ülevaate õppetundidest, mida läbielatud kriis kaasa tõi, ning kutsub lugejaid kaasa rännakule avastamaks uuesti iseennast, oma lähedasi ja kõige olulisemalt – Jumalat. Jumalat, kes pole pelgalt kristliku juhi nõudlik tööandja, vaid eelkõige keegi, kes igatseb oma looduga isiklikku osadust, ning on seejärel enam kui koostöövalmis.

Kirjastus Kõrberoos 2022

Pehmekaaneline köide 289 lehekülge