Mis nüüd saab?

3.90 

Tootekood: AL-01605 Kategooria:

Lapsevanem olla ei ole kerge isegi parimatel päevadel. Lisaks emaks või isaks olemisel peate olema treener, autojuht, tohter, kokk, õpetaja, sekretär, nõustaja… ja kes iganse veel. Vanemaks olemine nõuab omajagu pingutust isegi siis, kui teie lapse käsi käib hästi.
Aga kuidas on lood keerukamate olukordadega, tõeliselt suurte tormidega? Te juba teate, et peagi hakkab teie ellteismeline tütar ilmutama huvi poiste vastu, aga mida teha, kui ta elab juba seksuaalelu? Või kaalub enesetappu, või vigastab end, kui teda tõrjutakse? Ja kuidas peatada noorema lapse väikeste igapäevavalede kuhjumine pettumuse ja usaldamatuse laviiniks?
Kunagi pole liiga vara ega liiga hilja pöörduda oma haiget saanud lapse poole. See käsiraamat õpetab teid kuulama oma lapse appikarjeid (olgu need siis hääletud, sosistatud, välja öeldud või lausa kisendatud) ning vastama neile arukalt ja kaastundlikult.
Kahtlemata oleks tore, kui te ei peaks kunagi sirutama kätt selle raamatu järele! Kuid tegelikult kogeb iga vanem keerukaid olukordi. Kui märkate, et teie laps on üksildane , mässumeelne, loid, masendunud või stressis, siis on aeg see raamat kätte võtta.