Leegitsev süda

6.20 

Tootekood: CH-00111 Kategooria:

Kas sinu südames põleb püha tuli?

Jeesus ei ole kunagi leigust heaks kiitnud. Vastupidi, Ta kutsub üles tulisusele! Kust me aga leiame tuld, et soojendada üles oma suhe Temaga! Ta ei nõua meilt midagi sellist, mille jaoks Ta meid ette ei valmista. Kui sulle tundub, et tuline suhe Temaga on midagi võimatut, siis see raamat näitab sulle vastupidist.

Ülemaailmselt tunnustatud autor ja piibliõpetaja John Bevere julgustab sind muutma oma keskpärane suhe Jumalaga elavaks ja tuliseks. Leegitsev süda pakub ülipõnevaid tähelepanekuid ühes meisterliku õpetusega, mis aitab sul süüdata ja hoida lõkkel armastust Jumala vastu. Loe seda ja lase Pühal Vaimul end muuta ja Jumala pühaduse tulel oma hingesügavusi puudutada.

Kui sa võtad selle raamatu sõnad südamesse, muudab see su elu, olenemata sellest, milline on sinu suhe Jumalaga. Kohustuslik kirjandus neile, kes igatsevad tugevamat osadust Jumalaga!

John Bevere on mitmete raamatute autor, nende hulgas haaravad bestsellerid Jumala kartus ja Saatana sööt. Kirjaniku ja kõnelejana on Johni igatsuseks näha oma teenimistöös iga kristlast arendamas oma suhet Jumalaga lähedaseks ja tuliseks. John ja tema naine Lisa, samuti bestsellerite autor, asutasid 1990. aastal organisatsiooni John Bevere Ministries. Tänaseks on sellest saanud mitmekülgne rahvusvaheline organisatsioon, mille üheks väljundiks on iganädalane televisioonisaade Sõnumitooja.

Kirjastus Charismata Ministries
Tõlkinud Iiri Hermaküla.