Kui taevas vallutab maa. Juhend eluks, mis on täis imesid

7.00 

Tootekood: CH-00091 Kategooria:

Igaüks võib käia imedes – ka sina! Kui sa oled kunagi soovinud elada ja käia Jumala üleloomulikus väes, siis leiad siit oma võimaluse!
Inimestel on tõepoolest võimalik käia jumalikus ning Kristus tuli meile selleks teed näitama. Taasavastades oma tõelise identiteedi Temas, saame siseneda Jumala tõotustesse imede kohta. Bill Johnson mitte ainult ei õpeta üleloomuliku teemal, vaid ta ka muudab meie mõtteviisi ja sellega annab ta seda ka edasi.
Kui sa ei käi imedes, siis sa elad tublisti madalamal oma sünniõigusest! Ehitades hoolikalt piibellikku alust, et käia üleloomulikus, annab raamat «Kui taevas vallutab maa» sulle kogu vajaliku varustuse imede kogemiseks iga päev.

«See raamat ehitab üles usku. See esitab igale usklikule väljakutse käia üleloomulikes tunnustähtedes ja imedes, nii et need oleksid nende igapäevase elu loomulikuks osaks.»
John Arnott

Bill Johnson on viiendat põlvkonda pastor, kel on rikkalik Püha Vaimu pärand. Bill teenib koos oma naisega kasvavat hulka ärkamisega kaasasolevaid kogudusi. Nende juhtide võrgustik ületab denominatsioonide vahelisi piire ning rajab suhteid, mis võimaldavad koguduse juhtidel käia nii puhtuses kui ka väes.
Bill ja Brenda (Beni) Johnson on Californias Reddingis asuva Betheli koguduse vanempastorid. Kõik nende kolm last abikaasadega on täisajaga teenistuses. Neil on ka neli imetoredat lapselast.