Johannese kirjad

6.00 

Sõna seletuse sari avab lugejatele Uue Testamendi, selles köites Johannese kirjade, sõnumi.

Tootekood: PA-00171 Kategooria:

Sõna seletus avab lugejatele Uue Testamendi raamatute sõnumi. Paljud piibliuurijad mitme aastatuhande vältel on olnud oma teostega teejuhtideks Piibli aega ja aidanud lugejal näha iseennast Jumala sõna valguses.

Sarja Sõna seletus köited käsitlevad piibliteksti, laskumata üksikasjadesse. Seletustes ei arutata kõiki tekstikriitilisi probleeme, kuid üheski köites ei ole mööda mindud küsimustest, mida on tõstatanud uuema aja piibliteadus.

Johannese kirjad on kristliku usu põhialuste meistriteos, kuna need tegelevad algkoguduse teoloogia ja siseelu küsimustega. Need lühikesed kirjad näitavad, millele tugineb kristlik õpetus ning kuidas tulla toime teoloogiliste eriarvamustega: selleks on vaja tõde ja armastust ning usku inimesekssaanud Jumala Sõnasse.

John R. W. Stott, M.A., D.D., oli Londoni All Souls Church’i vaimulik ning on London Institute for Contemporary Christianity juht, rahvusvaheliselt tunnustatud õpetlane, evangelikaalse Lausanne’i Lepingu vaimne isa. Originaali tiitel: John R. W. Stott. Tyndale New Testament Commentary: Letters of John. Inter-Varsity Press. Tõlkinud Heikki Silvet
Toimetanud Alland Parman

Sarjas ilmunud:
R. V. G. Tasker. Johannese evangeelium
John R. W. Stott. Johannese kirjad
Leon Morris. Johannese ilmutus
F. Foulkes. Pauluse kiri efeslastele.
N. T. Wright. Pauluse kiri kolosslastele. Pauluse kiri Fileemonile.