Johannese ilmutus

6.00 

Sõna seletuse sari avab lugejatele Uue Testamendi, selles köites Johannese ilmutuse, sõnumi.

Tootekood: PA-00179 Kategooria:

Sõna seletus avab lugejatele Uue Testamendi raamatute sõnumi. Paljud piibliuurijad mitme aastatuhande vältel on olnud oma teostega teejuhtideks Piibli aega ja aidanud lugejal näha iseennast Jumala sõna valguses.

Sarja Sõna seletus köited käsitlevad piibliteksti, laskumata üksikasjadesse. Seletustes ei arutata kõiki tekstikriitilisi probleeme, kuid üheski köites ei ole mööda mindud küsimustest, mida on tõstatanud uuema aja piibliteadus.
Johannese ilmutus ehk Apokalüpsis on keerukate sümbolitega käsiraamat maailma- ning õndsusajalugu määravate suurte võimude esiletõusmisest ning langemisest. Raamatu peaeesmärk on julgustada usaldama Jumalat, sest võitjaks saab Jumala Tall, kes oli tapetud ja kes valitseb igavesti. Leon Morris, Ph. D., oli Austraalia Melbourne’i Ridley College’i rektro, keda tuntakse XX sajandi juhtiva evangelikaalse Uue Testamendi õpetlasena. Ta on kirjutanud arvukalt Uue Testamendi kommentaare ning teoloogiaõpikuid. Originaali tiitel: Leon Morris. Tyndale New Testament Commentary: Revelation. Inter-Varsity Press. Tõlkinud Heikki Silvet
Toimetanud Alland Parman

Sarjas ilmunud:
R. V. G. Tasker. Johannese evangeelium
John R. W. Stott. Johannese kirjad
Leon Morris. Johannese ilmutus
F. Foulkes. Pauluse kiri efeslastele.
N. T. Wright. Pauluse kiri kolosslastele. Pauluse kiri Fileemonile.