,

Iisrael lõpuaegades

3.00 

Tootekood: SS-00036 Kategooriad: ,

Prof. Johan Malan on sündinud 9.01. 1941. a. Alates 1978. a. juhatab ta Lõuna-Aafrika Vabariigi Põhjaülikooli antropoloogia kateedrit.
Kodust sai Johan kaasa premilleenialistliku eshatoloogia käsitluse. Hiljem jätkas ta antud valdkonna süstemaatilist uurimist.

Aeg läheneb kiiresti lõpule. Koos sellega kasvab vajadus niisuguste raamatute järele, mis annavad meie ümber toimuvale piibelliku hinnangu ja selgitavad Piibli ettekuulutusi lõpuaja sündmuste kohta.

Raamatu eesmärgiks on pöörduda nii juutide kui ka koguduse poole. Kristlastel aitab see mõista oma juuri juutluses ning suhtuda suurema vastutustundega kohustusse hoiatada Jumala valitud rahvast ohtude eest, mis teda ees ootavad, kui ta oma Messia jälle tagasi lükkab.
Kõige rahutumaks teeb mind fakt, et juudid kalduvad vastu võtma uut maailmakorda, pidades seda oma messianistlike ootuste täitumiseks. Kutsun kõiki oma juudi vendi, kes seda raamatut loevad, tähele panema kristlaste hoiatusi selle kohta, et Iisrael seisab oma ajaloo kõige tumedama tunni ees. Sellest võib oleneda teie elu.
Pastor Taavet Natan

Rakvere Nelipüha Kogudus , 1995

Pehmekaaneline ,170lk.